11 lutego 2015

Oczekiwanie...

Miałam coś ważnego napisać, ale chyba urwał mi się wątek. Muszę odstawić malowanie na kilka dni i Anioły cierpliwie przeczekają ten czas. Myślę... jak tu szybko zrobić wszystkie "konieczne" rzeczy i usiąść do malowania... Niepokoi mnie milczenie Aniołów... Lubię, gdy mnie poganiają i szepcą w mojej głowie a tu cisza... jakby wiedziały, że mają poczekać :)


2 komentarze:

Agnieszka Wojtkowiak pisze...

Piękne imię, piękna dusza, piękne anioły. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia:-) Pozdrawiam serdecznie Agnieszka ze Starej Pracowni:-)

twór©zA pisze...

Liliano! Zajrzałam do Ciebie i... poczułam się jak w domu :)
Gratuluję talentu.


Smutny Anioł
Długo malowałam smutne Anioły. Niektóre z nich cierpią niewyobrażalnie, są samotne, ich ciała rozdarte a skrzydła w strzępach. Długo zamykałam uszy na ich głos a serce na ich miłość. Doszłam do momentu, gdy mimo niepewnego głosu zdecydowałam się powiedzieć: jesteście ze mną a ja Was potrzebuję...

HARAHEL

Jest Aniołem Bogactwa Intelektualnego. Jego podopieczni to naukowcy, bibliotekarze, drukarze, pisarze, administratorzy i finansiści. Rozwija zmysł analizy i syntezy. Wprowadza śwadomość na wyższy poziom percepcji, wspomaga w porozumieniu w rodzinie i przyczynia się do rozwoju duchowego. Obdarza takimi cechami jak: siła woli, wytrwałość, poświęcenie w dążeniu do celu, idealizm, odwaga, błyskotliwa inteligencja. Pomaga w rozwiązywaniu problemów finansowych i znalezieniu swojego powołania.

Taniec Aniołów

Taniec Aniołów

Nowy Rok 2008

Nowy Rok 2008